GAME OF THRONES | 3. SEASON

25. května 2015 v 14:45
3. SEASON

VALAR DOHAERIS
s03e01
Premiéra: 31. Bře 2013
Jon je předveden před Mance Nájezdníka, krále za zdí, zatím co přeživší z Noční hlídky ustupují na jih. V králově přístavišti Tyrion žádá o svou odměnu, Malíček nabízí Sanse cestu ven a Cersei večer hostí královskou rodinu. Daenerys se plaví do Zálivu otrokářů.
DARK WINGS, DARK WORDS
s03e02
Premiéra: 7. Dub 2013
Sansa Stark je představena Olenně Tyrell a nedopatřením je podrobena výslechu o králi Joffrey Baratheonovi. Shae žádá Tyriona o laskavost. Jaime Lannister vyprovokuje Brienne k souboji. Aryi zkříží cestu Bratrstvo bez praporců a je zajat Sandor Clegane. Havran přinese temnou zprávu o králi severu. Jon Snow se dozví o měniči z divokých. Bran Stark je překvapen z nového spojenectví v pustém severu.
WALK OF PUNISHMENT
s03e03
Premiéra: 14. Dub 2013
Tyrion získává nové postavení a sním i nové povinnosti. Jon je převezen do Pěstí prvních lidí. Daenerys se setkává s otrokáři a Jaime se pokouší vyjednávat se svými vězniteli.
AND NOW HIS WATCH IS ENDED
s03e04
Premiéra: 21. Dub 2013
Noční hlídka sbírá zásoby. Varys potká ty lepší. Arya je předána veliteli Bratrstva. Daenerys provede výměnu.
KISSED BY FIRE
s03e05
Premiéra: 28. Dub 2013
Ohař je souzen Bohy. Jaime je souzen. Jon Snow se osvědčí. Rob je zrazen a Tyrion sčítá náklady na svatby.
THE CLIMB
s03e06
Premiéra: 5. Kvě 2013
Tywin plánuje strategické sjednocení pro Lannistery. Melisandra z Ašaje zavítá do Řekotočí. Robb zvažuje kompromisem obnovit své spojenectví s rodem Freyů. Roose Bolton se rozhodne co udělá s Jaime Lannisterem. Jon, Qgritte a Divocí čelí skličujícímu výstupu.
THE BEAR AND THE MAIDEN FAIR
s03e07
Premiéra: 12. Kvě 2013
Daenerys vyměňuje dary s otrokckým pánem mimo Yunkai. Sanse dělají starosti její vyhlídky. Tywin radí králi. Melisandra z Ašaje odhalí Gendryho tajemství. Brienne čelí impozantnímu nepříteli v Harrenhalu.
SECOND SONS
s03e08
Premiéra: 19. Kvě 2013
Královo přístaviště hostí svatbu, Tyrion a Sansa spolu stráví noc. Danny se setkává s Titánovým Bastardem. Davos žádá důkazy z Melisandru z Ašaje. Sam a Fialka se setkávají se starším pánem.
THE RAINS OF CASTAMARE
s03e09
Premiéra: 2. Června 2013
Robb se setkává s Valdrem Freyem a Emure se setkává se svou nevěstou. Jon čelí nejtvrdší zkoušce života. Bran objeví nový dar. Daario a Jorahem diskutují o tom jak dobít Yunkai. Rod Freyů se spojí s Rodem Tully.
MHYSA
s03e10
Premiéra: 9. Červen 2013
Joffrey vyzývá Tywina. Bran vypráví strašitelný příběh. V Dračím kameni se dostane milosrdenství z podivné strany. Daenerys vyčkává a zjišťuje zda je dobyvatelkou či osvoboditelkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama