SALEM | Anne Hale

29. května 2015 v 15:59 | L.
Anne Hale

Anne Hale je jednou z hlavních ženských postav Salemu. Je dcerou soudce Hale a jeho manželky. Je velice soucitná a odmítá krutost. Stará se o děti v sirotčinci po smrti své blízké přítelkyně Bridget Bishop. Později zjišťuje, že je čarodějnice.

Mládí:
Narodila se v Salemu v Massachussetts, je dcerou soudce Hale. Jako dítě ji otec brával do tajné místnosti v domě. Anne je puritánkou, ale její otec doufal, že by Anne mohla příjmout realitu a začít žít jako oni. Když byla menší vědomě využívala telekinezi, ale její otec ji donutil zapomenout, dokud nebude připravená. Její blízkou přítelkyní byla Bridget Bishop.

V první serii se Anne jeví jako mladé nevinné děvče, které je soucitné a snaží se pomáhat. Tajně touží po Johnu Aldenovi a těžce snáší popravy a hony na čarodějnice. Obviňuje svého otce z krutostí, které se v Salemu dějí. Později zjišťuje, že je čarodějnicí, což nechce přijmout. V záchvatu hněvu zabije otce i svou matku.

V druhé sérii Anne bojuje se skutečností, že i ona je čarodějnicí. Dostává se jí pomoci od Mary Sibley. Navštíví Cottona Mather v Bostonu a přiměje ho vrátit se do Salemu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama