SALEM | Cotton Mather

29. května 2015 v 16:00 | L.
Cotton Mather

Cotton Mather je jedním z hlavních postav Salemu. Vede hon na čarodějnice a je zástupcem puritánské víry. Je to syn Increase Mathera, nejslavnějšího lovce čarodějnic. Miluje protitutku Glorianu Embry. Jeho otec je z něj zklmaný, což mučí jeho duši. Často pije alkohol a navštěvuje nevěstince.

Mládí:
Johnu Aldenovi se svěřuje, že když byl dítě oblékal se a bojoval jako "holka". Byl najslabším článkem ve skupině svých přátel. Byl velmi zklamaný, když se John Alden nestal jeh spolužákem na Harvadru. Cotton se na příkaz svého otce věnoval výzkumu a stal se lovcem čarodějnic. Na žádost Mary Sibley se dostaví do Salemu, aby vedl hon na čarodějnice.

V první sérii se Cotton ocitá v Salemu s cílem vyhubyt všechny čarodějnice sužující Salem. Jeho rozhodnutí a život zde je doprovázen častými návštěvami nevěstince, kde se seznámí se svou milovanou Glorianou. Za doby svého působení v Salemu zabije spousty nevinných lidí, ale s pomocí Johna Aldena se mu přecejen podaří chytit pravou čarodějnici. Později je však svého působení zbaven příjezdem svého otce Increase. Gloriana je vyhnána ze Salemu, Cotton trpí a svůj žal utápí v alkoholu. Po lsti Mary Sibley zavraždí svého otce a tím nevědomky napomůže k dokončení Velkého rituálu. Odjíždí ze Salemu, před vypuknutím moru.

V druhé sérii je Cottonovi radou lovců zakázán návrat do Salemu. Jeho novým místem je Boston, kde je nucen zůstat. Vše se mění návštěvou Anne Hale.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama