SALEM | Mary Sibley

28. května 2015 v 21:37 | L.
Mary Sibley

Mary Sibley (rozená Walcott) je hlavní ženskou protagonistkou Salemu. Je to manželka bohatého George Sibleyho, jejím bývalým milencem je John Alden. Je nejsilnější čarodějnicí v Salemu. Stala se čarodějnicí po té co obětovala své nenarozené dítě satanovi výměnou za moc.

Mládí:
Mary se narodila a vyrůstala v Salemu v Massachusetts, je jedním z prvních narozených v novém světě. Je dcerou zesnulého pana a paní Walcott, ale není známo kdy a za jakých okolností zemřeli. Když byla dítě, její rodiče koupili otrokyni Titubu, která se stala Maryinou přítelkyní, skoro sestrou. Před rokem 1685 započal vztah Mary a Johna Aldena. Nicméně byl John později poslán do války. V noci před jeho odchodem ze Salemu dal Mary slib, že se do roku vrátí a jako symbol svého slibu ji dal půlku stříbrné mince.

Několik měsíců po Johnově odchodu Mary zjistila, že je těhotná. Věřila, že John je mrtvý a ona byla zmanipulována čarodějnicemi a obětovala své nenarozené dítě. Tím se stala čarodějnicí. Později se provdala za George Sibleyho, kterému otrávila manželku. Do dvou let od jejich sňatku očaruje manžela, chce se pomstít muži, který ji stál vše co milovala a sama se jeho jménem ujme kontroly nad Salemem.

V 1. sérii je oblibněná nejen láskou k Johnu Aldenovi, ale i svou nenávistí a pomstichtivostí vůči puritánům. Věří, že právě ti ji vzali vše co milovala a přiměli ji k tomuto nezvratnému rozhodnutí. Když byl John Alden usvědčen soudem z čarodějnictví, rozhodla se jej zachránit a odhalit pravdu o tom, že je čarodějnice. Měli v plánu spolu utéct, ale je nucena zůstat v Salemu a dokončit Velký rituál.Tituba, která tolik touží po dokončení rituálu ukáže Mary jejího syna o kterém myslela, že je mrtvý, tím ji donutí pokračovat v jejich temných záležitostech.

V sérii 2. je stále poháněná touhou po synovi k plnění temných záležitostí čarodějnic. Cestu ji komplikuje nesčetné množství jejích nepřátel. Marcy Lewis je jednou z těch, která vyhlásí válku nejen Mary, ale i Salemu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama