SALEM | Mercy Lewis

29. května 2015 v 15:58
Mercy Lewis

Marcy Lewis je dívka sužovaná neznámým mučitelem, který je později odhalen, není to nikdo jiný než Mary Sibley. Později se stává čarodějnici a přísahá pomstu Maryy za vše co ji udělala.

Mládí:
Mercy je dcerou reverenda Lewis, je nucena přísnému vzdělání a k puritánskému myšlení. Kolem roku 1692 je vybrána Mary Sibley jako hostitel pro tvora, kterého Marcy krmí jménem čarodějnic.

V první sérii je Marcy očarovaná Mary Sibley. Je vystavena ve městě pro výstrahu a také je používána pro odhalení "čarodějnic". Když Mary ztratí nad Marcy kontrolu, cítí v tom Marcy příležitost vše obrátit. I přesto, že není pod kontrolou Mary, označuje nadále nevinné za čarodějnice. Později uzavře dohodu s Mary, za to že ji neudá. Díky Mary se později stává čarodějnicí. Mary neuchrání některé z jejich kamarádek a Marcy je rozhodnutá se Mary za vše pomstít.

Ve druhé sérii se vztah mezi Mary a Marcy vyhrocuje. Marcy upálí staré čarodějnice a vyhlásí Mary a celému Salemu válku. Mary proto do války vstoupí rázně a nechá svah s mrtvolami, kde našla Marcy útočitě, vypálit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama