Orphan black | Klony

9. června 2015 v 11:09 | L.
Klony

Lidské klony mají být biologicky a geneticky identické. Vznikají přes kopírování fragmentů DNA, buněk do organismu.
I přesto, že klony by měly být identické, ukazuje se, že v některých částech genomu jsou rozlišné. Tyto částice jsou zašifrovány, které je tagem a patentem.

Project Leda, je experiment zaměřující se na klonování žen. Jednalo se o řadu nelegálních pokusů o klonování lidí známých jako projekt LEDA. Vědecké studie z roku okolo 1977. Projekt byl pojmenován podle řeckého mýtu známého jako "Léda a labuť. Projekt byl původně vojenskou operací, později byl převzat Dyadem. Vedoucí vědci projektu, manžel a manželka Susan a Ethan Duncan byli součástí jedné z neznámého počtu implantací a jsou považovány za tvůrce klonů. Bylo považováno za nezodpovědné, aby klony byly schopné se rozmnožovat, proto jako prevence byly neplodné.

Původně armáda chtěla projekt Leda stopnout, ale ve skutečnosti šlo pouze o rozškatulkování. Dyad prováděl biologické ženské klony, zatímco vojenské frakce provádí biologické mužské klony, název tohoto projektu je Projekt CASTOR.

Výzkum stále probíhá, proto je většina projektů stále pod dohledem. Mužské klony jsou převážně součástí armády, proto monitoring probíhá zde. U ženských klonů je využit pro monitoring většinou jejich manžel/partner. Pozorovatelé provádějí hlášení o sledovaných klonech. Pozorovatele většinou neznají pravý důvod, proč pozorují a ani skutečnost o klonech.

Postavy:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama