ORPHAN BLACK | SEASON 01

3. června 2015 v 13:24 | L.
ORPHAN BLACK | SEASON 01

NATURAL SELECTION
s01e01
Premiéra: 30. Bře 2013
Sára, znalá podvodnice na útěku před životem plným špatných rozhodnutí, je svědkem sebevraždy neznámé ženy, který vypadá stejně jako ona. Sarah předpokládá, že krádeží jeji identity a vybílením bankovního účtu mrtvé ženy, vyřeší všechny své problémy. Po získání své nové identity se Sarah ocitá ve středu smrtícího spiknutí a musí rychle najít odpovědi.

INSTINTC
s01e02
Premiéra: 6. Dub 2013
S tělem v autě bez možnosti návratu je Sarah nucena pokračovat jako Beth. S vrahem v patách, je její jediná naděje, jak najít odpovědi v další ženě, identické se Sarah a Beth, Alison.

VARIACE UNDER NATURE
s01e03
Premiéra: 13. Dub 2013
Všemi otřáslo odhalení, že ona, Alison, Beth a Cosima jsou klony. Sarah touží více než kdy jindy dostat zpátky své peníze a zmizet z města. Policie objeví tělo, kterého se Sarah pokusila zbavit. K případu je přidělena právě Sarah, jako policistka Beth, její hra se ji začíná vymykat z rukou. Stále si nejsme jistí, zda můžeme Alison věřit. Sarah si uvědomuje, že ona může vraha zastavit, aby dále klonům neubližoval.

EFFECTS OF EXTERNAL CONDITIONS
s01e04
Premiéra: 20. Dub 2013
Sarah si uvědomuje, že pro přežití klonů si bude must dále hrát na policistku. Sledování vraha ohrožuje Sarah při dlouho očekávaném shledání se svou dcerou, Kirou. Když se Sarah dostane blíže k vrahovi, vrah se dostává blíže k odhalení pravdy. Při následném zúčtovíní hrozí odhalení její pravé identity.

CONDITIONS OF EXISTENCE
s01e05
Premiéra: 27 Dub 2013
Když nové, děsivé důkazy naznačují, že kloni jsou součástí zlověstného probíhajícího experimentu, Sarah se s podezřením obrátí na Paula, přítele Beth. Její chování spustí Paulovo vlastní vyšetřování, čímž se ocitá nebezpečně blízko pravdě. Mezitím, paranoidní Alison začíná být zcela novou komplikací.

VARIATIONS UNDER DOMESTICATION
s01e06
Premiéra: 4. Kvě 2013
Sářin hon odpovědí je přerušen výletem na předměstí, kde jsou díky paranoidní Alison všichni sirotci v ohrožení. Světy Sarah, Alison a Beth se začínají prolínat, Sarah se musí rozhodnout komu může věřit.


PARTS DEVELOPED IN A UNUSUAL MANNER
s01e07
Premiéra: 11. Kvě 2013
Za nepřítomnosti Paula je Sarah nucena čelit spiknutí tváří v tvář. Když se Paul dozví, že mu Sarah zatajila informace jejich křehká důvěra se ocitá v ohrožení. Mezitím, vztah Delphine a Cosimi se prohlubuje. Cosima já stále více fascinovaná nebezpečným Dr. Leekie.

ENTANGLED BANK
s01e08
Premiéra: 18. Kvě 2013
Akce Sarah postaví sirotky proti sobě při plánování dalšího tahu. Paul se snaží zoufale zahrýk Sarah existenci. Alison bere pomstu do vlastních rukou, pokusí se konfrontovat svého pravděpodobného kontrolora, může ji to však stát vše co ji je drahé.

UNCONSCIOUS SELECTION
s01e09
Premiéra: 25. Kvě 2013
Poté, co je život Kiry opět v ohrožení, je Sarah rozhodnutá se mstít. Není všal jediná kdo spřádá plány na pomstu. Mezitím Cosima se dozví pravdu o Delphine a nutí ji vybrat si stranu. Teď je pouze na Sarah, aby rozhodla o osudu vraha, ale objeví se informace, které vše změní.

ENDLESS FORMS MOST BEAUTIFUL
s01e10
Premiéra: 2. Června 2013
Sarah má poslední možnost vyhnout sé zkáze. Art zasahuje ve snaze získat odpovědi na své vlastní otáízky. Mezitím, sirotci se musí rozhodnout zda uzavřou mír s jejich tvůrci, Sarah je nucena do smrtící konfrontace s jejich nepřítelem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama