ORPHAN BLACK | SEASON 02

3. června 2015 v 14:10

NATURE UNDER CONSTRAINT AND VEXED
s02e01
Premiéra: 19. Dub 2014
Jedinou možností Sarah je útěk, pronásleduje své protivníky. V zoufalé snaze najít dceru Kiru, Sarah podezírá nemilosrdný klon Rachel ze zmizení své dcery a tímto vyhlásí válku. Alison a Donnie jsou na pohřbu své přítelkyně Aynsley, což způsobí, že Alison zachvátí pocit viny a zoufalství. Cosima se potýká s matoucím rozhodnutím, které může mít katastrofální následky.

GOVERNED BY SOUND REASON AND TRUE RELIGION
s02e02
Premiéra: 26. Dub 2014
Zatím co se Alison snaží vypořádat se smrtí Aynsley, Cosimá se potýká se zhoršujícími se příznaky jejího záhadného onemocnění. Sarah žádá Arta o pomoc při pátrání po Kiře a je šokována, když se dozví kam vede cesta.

MINGLING ITS OWN NATURE WITH IT
s02e03
Premiéra: 3. Kvě 2014
Po srážce na silnici s Felixem, je Sarah nucena obrátit se na někoho ze své minulosti a to na Cal Morisona. Jejich chvilková schovka je zničena a Sarah si uvědomuje, že bez ohledu na to, jak rychle a daleko utíká, nebude nikdy dost daleko.

GOVERNED AS IT WERE BY CHANCE
s02e04
Premiéra: 10. Kvě 2014
Sarah se vrací domů hledat odpovědi o původním experimentu klonů, Cosima ji pomáhá. Sarah se ocitá v centru dění, ale dostat se ven by ji mohlo stát více než si myslí.

IPSA SCIENTIA POTESTAS EST
s02e05
Premiéra: 17. Kvě 2014
Rachel je na válečné stezce s cílem ublížit Sarah skrze její nejblížší a nejdražší. Mezitím se Sarah snaží udržet své milované v bezpečí, nečekaná návštěva ohrozí její plány.

TO HOUND NATURE IN HER WANDERINGS
s02e06
Premiéra: 24. Kvě 2014
Sarah spojí své síly s nečekaným a nedůvěryhodným spojencem. Sledují stopu a doufají, že bude vést k původnímu experimentu klonů. Cosima a Delphine učiní objev, který může být klíčem k léčbě jejího onemocnění. Alison se ocitne v nepříjemné společnosti na odvykačce.

KNOWLEDGE OF CAUSES AND SECRET MOTION OF THINGS
s02e07
Premiéra: 31. Kvě 2014
Když důvěrná osoba z odvykačky zrazuje Alison a hrozí odhalní pravdy o Aynsleyně smrti, dostává se Alison v předvečer Dne rodiny do velkých problémů. Donnie a děti příjdou na návštěvku, všechny klony jsou však přítomny také a celá situace nabírá na obrátkách.

VARIABLE AND FULL OF PERTURBATION
s02e08
Premiéra: 7. Června 2014
Nový klon se obrací na Felixe a vystavuje ho velkému nebezpečí. Cosima vyčerpala své možnosti a Sarah bojuje s rozhodnutím zda se vzdát svých výhod a uzavřít dohodu s Dyadem.

THINGS WHICH HAVE NEVER YET BEEN DONE
s02e09
Premiéra: 14. Června 2014
Zdravotní stav Cosimi se zhoršuje, což nutí Sarah podniknout zoufalé kroky, které budou mít tragické následky pro ty, které miluje. Proletářské plány se dávají do pohybu. Alison a Donnie mají problémy se zákonem.


BY MEANS WHICH HAVE NEVER YET BEEM TRIED
s02e10
Premiéra: 21. Června 2014
Válka s Dyadem je prohraná, když Rachelin nový tah zlomí Sarah. Klonové se pouští do akce, plánují bezohledné manévry pro záchranu Sarah. Všichni bojují za svou svobodu a Sarah se setkává s novým spojencem a odkrývá nové děsivé rozměry experimentu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama