ABOUT AMERICAN HORROR STORY

24. července 2015 v 23:40 | L.
ABOUT AMERICAN HORROR STORY
Americký horrorový seriál od známích tvůrců Ryana Murphyho a Brada Falchuka (Glee, Plastická chirurgie s.r.o.) American horror story patří k jedinečným seriálům a hlavně proto, že každá série má svůj vlastní děj a odehrává se uplně jidne a v jiné době než série předchozí. Seriál začal bycházet roku 2011 na stanici FX.

1. serie | Murder house
Příběh se odehrává v současnosti. Tato podívaná nás zavede na předměstí L. A. do domu, ve kterém se událo několik záhadných úmrtí. Děj seriálu sleduje rodinku Harmonových z Bostonu, procházející si těžkou krizí. Ve snaze krizi překonat se rodina přestěhuje právě do tohoto domu se záhadnou historií, kde chtějí začít nový život. Problémy však stále přetrvávají. Brzy zjistí, že dům neobívají pouze oni,ale i bývalý majtelé a navíc tajemná moc domu začne ovlivňovat je samotné a i jejich životy nevybíravým způsobem...

2. serie | Asylum
Příběh nás zavede do roku 1964 ( Vedlejší dějová linka je také v současnostiú. Do psychyatrické léčebny Briadcliff. Blízinci vládne povenou rukou sestra Jude. Krutovláda sestry Jude však začne upadat s příjezdem vězně Kitta Walkera, údajného Bloody face (krvavé tváře) - krutého vraha žen. Kitova přítimnoust vyvolá povzbuzení a vede k příjezdu vlezlé novinářky Lany Winters. Tu musí Jude zavřít, aby neprozradila jaké podmínky panují v Bradciffu...

3. serie | Coven
Uplynulo již přes 300 let od bouřlivých dnů čarodějnických soudů. Ti , kterým se podařilo uniknout teď čeůí vyhynutí. Tajemné útoky proti jejich druhu se stupňovali a mladé dívky byli posílány pryč do zvláštní školy v New Orleans , aby se naučili jak se chránit. Zabalená do vřavy, nový přírustek Zoe (Taissa Farmiga), ta která skrývá své děsivé tajemství. Znepokojená nedávnou agresí , Fiona ( Jessica Lange) , dlouhodobě chybějící, zavítá zpátky do města , určena k ochraně Covenu je tvrdohlavá a ničí každého kdo se jí postaví do cesty..

4. série | Freak show
Sledujeme skupiu existenčně ztracených umělců v čele s bývalou kabaretní hvězdou Elsou Mars (Jessca Lange), kteří dorazí do městečka Jupiter na Floridě, kde se za každou cenu snaží udržet svouji Freak Show v chodu. V městečku se však objeví sériový vrah a podivní prodavači lidských kuriozit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama