AHS | MURDER HOUSE | Vivien Harmon

25. července 2015 v 8:14 | L.
Vivien Harmon

Vivien je bývala violančelistka, ale z neuvedených důvodů skončila. Když čekala své druhé dítě potratila a byla nucena mrtvé dítě 2 měsíce donosit a porodit ho mrtvé.

Vivien patří mezi hlavní postavy první serie. Je to žena v domácnosti. Vdaná je za Bena se kterým má dceru Violet. Život pro ni není žádná procházka růžovým sadem. Vivien se ocitá na samém dně prodělá potrat a později načape svého manžela Bena se svou mladou studentkou Hayden v posteli. O rok později se ve snaze o nový začátek přestěhují do LA. Kde na ni však nečeká nic dobrého..
Jednu noc Vivien v ložnici navštíví muž v černém gumovém obleku. Vivien si myslí, že muž v obleku je Ben, vyspí se s ním a s mužem v černém obleku otěhotní.

Tlak na Vivien stoupá, je neustále napadána ze strany mrtvé Hayden a její stav vyvrcholí až k postřelené Bena. Je zavřena do blázince, kde ji Ben nechá držet, když zjistí, že on otcem dítěte není.
Po návratu domů začne rodit, první dítě se narodí mrtvé. A druhé jehož otcem není ben ,ale Tate je naživu. Vivien podlehla silnému porodnímu krvácení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama