AMERICAN HORROR STORY | 3. SEASON

25. července 2015 v 0:04
vxcvxcvx
BITCHCRAFT
s03e01
Premiéra:
Mladá Zoe je v troskáchá. Zjistila, že má zvláštní genetický dar, který je pro ni trápením. Vzací ji zpět do temných dnů Salemu. Zoe je poslána pryč , na akademii slečny Robixhaux, pro výjmečné mladé dámy. Je to tajemná škola v New Orleans věnována ochraně několika zbývyjících potomků,kteří sdílejí tento jedinečný rodokmen. Fiona Goode , nejmocnější čarodejnice ze své generace se vrací do města, probouzí zde staré nepřátelství s Covenu ,smrtelným nepřítelem Voodoo.


BOY PARTS
s03e02
Premiéra:
Fiona pomáhá Zoe a Madison vypořádat se s děsivou a hroznou tragédii. Delphine Lalaurie se snaží přizpůsobit modernímu žuvotu. Cordelie se potýká s temným rozhodnutím ohledně své rodiny.


THE REPLACEMENTS
s03e03
Premiéra:
Fiona takes on an unlikely protégé. . Provinilá Zoe se snaží dát Kylovi svůj stará život zpátky. Madison má žhnoucí výměnu s nouvým sousedem Jaonem Ramsey.


FREARFUL PRANKS ENSUE
s03e04
Premiéra:
Fiona volí za udržet desítky let trvající příměří mezi čarodějnicemi ze Salemu a Marii Laveau. Rada čarodějnic zaplatí neřekanou návštěvu plnou vzrušujících obvinění na Akademii.


BURN, WITCH BURN
s03e05
Premiéra:
Zoe rozpoutá svou novou sílu,k žyž je v obležení armády Marie Laveau. Fiona se střetne s Myrtle kvůli kontrole nad Covenem. Madame Lalaurine je konfrontována starými duchy.


THE AXEMAN COMETH
s03e06
Premiéra:
Zoe, Queenie a Nan kontaktují temné duchy na akademii. Cordelie objeví novou sílu, která jí přináší srdceryvná zjevení..


THE DEAD
s03e07
Premiéra:
Fiona najde nové využí v nebezpečné milostné aféře. Večer venku Queenie vede konverzaci o svém místu v Covenu. Cordelie dělá osudové rozhodnutí o své matce.


THE SECRED TALKING
s03e08
Premiéra:
Cordelie shromáždila dívky v boji k zastavení Fiony, nebezpečný nový nepřítel staví Misty do zvláštní situace, rivalita mezi Marii Laveau a Dephine příjde nařadu.


HEAD
s03e09
Premiéra:
Útočník,který způsobil Cordelii zranění je odhalen. Fiona působí jako by vytvořila alianci s Marii Laveau. Nan se dozví znepokojující minulost o Lukovi.


THE MAGICAL DELIGHTS OF STEVIE NICKS
s03e10
Premiéra:
Fiona se snaží návštěvou Stevie Nicks blíž k nové nejvyšší. Cordelie se dozví pravdu o Hankovi a Lovcich čarodějnic. Madison se snaží snížit konkurenci Nejvyšší.


PROTECT THE COVEN
s03e11
Premiéra:
Fiona a Laveau mají smrtící střet s korporací. Cordelia udělá zoufalou oběť ,aby ochránila Coven


GO TO HELL
s03e12
Premiéra:
Cordelie má vizi, která se týká přežití covenu. Konec Fioniny vlády se blíží a dívky získávají nové schopnosti. Queenie hledá Marii Laveau, cesta vede zpět do pekel.


THE SEVEN WONDERS
s03e13
Premiéra:
Nová Nejvyšší byla zvolena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama