Game of Thrones | Interviews from Comic-Con 2015

13. července 2015 v 18:39 | L. |  GoT - news
Game of Thrones | Interviews from Comic-Con 2015

Začátek natáčení 6. série Game of Thrones se rychle blíží, z Comic Conu v San Diegu se objevil krátký rozhovor o natáčení Game Of Thrones, který vyvolal rozruch.

Po panelové diskuzi na Comic Conu se členové obsazení otevřeli o natáčení seriálu, o dalších hercích/herečkách a odhalili některé drobné detaily o 6. sérii. Ačkoli někteří stále scénáře nečetli jiní se podělili o pikantní detaily.


Conleth Hill popisoval jako materiál pro 6 sérii jednoduše jako "úžasný." Zmínil se také, že má rád své vlastní scény, ale také miluje sledování scén a natáčení všech ostatních:
"Já jsem s tím, co mám dělat velmi spokojený, vím, že to není moc poutavá odpověď. Miluji čtení scénáře a mocit, že vím vše co se stane. Rád sleduji všechny ostatní, začali jako děti a nyní jsou mladí, dospělí a báječní lidí, kteří jsou skvělými herci. Opravdu je rád sleduji."

John Bradley byl podobně sentimentální jako Conleth, ale běduje, že Sam nebyl přítomen v díle Hardhome:
"Víte, tohle byl obrovský moment, který je památný a bylo by opravdu hezké, se do tohoto momentu zapojit. Pro Je spousta ospravedlňujících důvodů, proč jsem tam nebyl a nemohl bát, ale byl bych raději kdybych tam byl. Myslím, že to byla báječná příležitost pro herce ukázat jak se jejich charakter zachová v extrémních situacích."
Také nás ujišťuje, že 6. série bude překypovat skvělými detaily a scénami.

Kromě toho by si přál, aby byl Drogon trochu více jako Šmak z LOTR. Natálie Dormer je další kdo pokračoval v rozhovoru o svém scénáři pro 6. sérii:

"Ještě jsem je nečetla. Dostala jsem je ve čtvrtek v noci. Ale při dálkovém letu domů si k nim můžu sednout. Nebude tam nic čím jiným bych se mohla zabavit, tak budu číst scénář pro 6. sérii."

Maisie Williams byla šokována scénou, kdy je Cersei ve vězení: "Líbila se mi Cersei ve své cele, protože ona byla ku*evsky úžasná, mám ráda ty scény kde jsou lidé utiskováni a jsou opravdu nízko" řekla. "Scéna kde olizovala vodu z podlahy, takové věci vás emocionálně dostanou a může to být docela skutečná věc. Myslím si, že bylo zábavné tyto scény točit."

Maisie o svých scénářích pro 6.sérii: "Podívala jsem se na ně a byla jsem ráda, nechtěla jsem se na ně dívat před Comic-Conem, protože bych mohla porušit mlčenlivost a něco prozradit. Vše co bych chtěla, je být schopen říci, chci o tom co se stane s každým mluvit, ale nesmím je to pro nás těžké, víc než si lidé myslí."

Carice van Houten by se také chtěla projít jako Cersei, ale celá oblečená. "Walk of Shame mohla být legrace - pro ni ale ne, byla to velká věc. Pravděpodobně jeden pěkně dramatický moment."
Chtěli jsme aby nám popsala svůj scénář jedním slovem: "Nula, protože jsem je neviděla. Bála jsem se zčít, když jsem tady mohla bych něco zkazit."

Allen Alfie by si rád zahrál scénu v Dorne a své scénáře pro 6. sérii označil jako "nepředvídatelné."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renda♥ Renda♥ | Web | 14. července 2015 v 11:13 | Reagovat

pěkný

PS. U mě na blogu probíhá Fashion soutěž, hledám účastníky. Nechtěla bys to být právě ty ? :)

2 Pay Pay | Web | 14. července 2015 v 19:25 | Reagovat

tak to jsem na to všechno neskutečně zvědavá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama